İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları

İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları

Instagram'da takipçi sayısının önemi

Instagram da dahil olmak üzere tüm sosyal paylaşım mecralarında, temel hedef çok daha fazla kişiye ulaşmak, çok daha fazla kişi tarafından beğenilmek, görülmek, okunmak, takip edilmek ve tercih edilmektir. Instagram takipçi sayısının belki en önemli olduğu platformdur.

Bugün artık yüz milyonlarla ifade edilen kullanıcı rakamlarına sahip olan Instagram'da kendinizi görünür kılmak oldukça zordur. En kaliteli içeriği de paylaşsanız, en profesyonel çekimlerle en estetik ürünleri de satsanız, paylaşımlarınız Instagram dünyasında çok az kişiye ulaşarak kaybolup gidebilir.

Takipçi sayım çok olmak zorunda mı?

Bir alışveriş caddesi ya da bir alışveriş merkezi katı hayal edin. İndirim dönemi ve bütün mağazalar dolup taşıyor, önlerinde kuyruklar oluşmuş fakat bir kaç mağaza sinek avlıyor. İçeride tek tük müşteri var. Bu durum size nasıl bir izlenim verirdi? Ya ürünlerin kalitesi hakkında şüpheye düşerdiniz veya fiyatlarının aşırı yüksek olduğunu düşünürdünüz. İçeride harika ürünler de olsa çoğu alıcı böyle bir manzara karşısında boş mağazalara girmeyi tercih etmeyecektir.

Instagram butiğiniz de yüzbinlerce mağazanın bulunduğu Instagram caddesi üzerinde yeni açılmış bir mağaza gibidir. Bunca seçenek içinde müşteriyi dükkanınıza çekmek için muhakkak bir şeyler yapmalısınız. Fakat yaptığınız şeylerin müşteri tarafından görülmesi de ancak takiple mümkündür. Bu demek oluyor ki başarılı bir hesap için ilk işiniz takipçi bulmak, edinmek olmalıdır.

Kendim çabalayarak takipçi bulamaz mıyım?

Instagram gibi platformlarda görünmenin yolu takip edilmek ve etmekten geçer. Yani bir hesabı hiç kimse takip etmese, o hesap hiç açılmamış gibidir. Görüldükçe daha çok kişi tarafından görülmesinin yolu açılmış olur. Yeni bir hesap açtığınızda, binlerce kişiye ulaşabilmek için kurmanız gereken takip zinciri, sonunda garantili bir başarı olmadan, aylarca hatta yıllarca sürebilir. Milyonlarca seçenekle yarıştığınızı da unutmayın. En zengin paylaşımlar yapan hesaplar bile, kendi çevresi içinde istenilen takipçi sayısına ulaşamamaktadır. Ayrıca bu amaçla vereceğiniz emek harcayacağınız zaman ve para uzun vadede kayıp olacaktır.

Tüm bunlarla uğraşıp sonuçsuz kalmak yerine garantili olan diğer yöntemi kullanarak instagram takipçi satın al üzerinde durmak size hem vakit hem başarı kazandırır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi özellikle satış hesaplarında, butiklerde çok sayıda takipçi satın alarak yeni başladığınız işte hemen ön sıralara geçebilir ve sadece satışlarınıza odaklanarak işinizi geliştirebilirsiniz.

2017-09-16 14:11:36

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Beğeni Hilesinin Faydaları Nelerdir

İnstagram Beğeni Hilesinin Faydaları Nelerdir

Instagram beğeni hilesinin faydaları nelerdir? Instagram takipçi sayısı, instagram hesabınızın en önemli konusudur. Takipçiniz olmadığında ya da az olduğunda paylaşımlarınızı sergileme

Yeni Nesil Instagram Haber Kaynağı

Yeni Nesil Instagram Haber Kaynağı

Dünya’nın en çok tercih edilen sosyal medya uygulamaları arasında yer alan İnstagram ile ilgili olarak kullanıcıların merak ettiği onlarca soru bulunmaktadır. Bu konuda sizlere hizmet veren

IG TV Nedir Nasıl Kullanılır ?

IG TV Nedir Nasıl Kullanılır ?

IG TV İnstagram tarafından çıkarılan, içerik üreticileri için yeni nesil video platformu olarak da görebiliriz. Bu yapısal çalışmaları, güçlü bir seçenek dahilinde kullanmak istiyor iseniz,