İnstagram Beğeni Hilesinin Faydaları Nelerdir

İnstagram Beğeni Hilesinin Faydaları Nelerdir

Instagram beğeni hilesinin faydaları nelerdir?

Instagram takipçi sayısı, instagram hesabınızın en önemli konusudur. Takipçiniz olmadığında ya da az olduğunda paylaşımlarınızı sergileme ve hedef kitleye ulaştırma şansı bulamazsınız. Son zamanların en popüler uygulamalarından olan instagram beğeni hilesi bu soruna kökten çözüm getiriyor. Bu uygulama size ne gibi faydalar sağlar gelin beraber bakalım.

Takipçi-beğeni dengesi sağlama

Uzun zamandır bir çok takipçi satın alma uygulaması ve takipçi beğeni hilesi ile takipçi sayınızı artırmanız mümkün. Fakat sadece takipçi sayımızın yüksek olması hesap popülerliği için yeterli olmayabilir. Beğeni sayımızın da takipçi sayımız gibi, ona oranla yüksek olması gerekir. Takipçi sayısı çok yüksek olup beğeni sayısı çok düşük olan hesaplar spam ya da sahte izlenimi verdiğinden işlevsel değildir. Kullanıcılara güven vermez. Bu yüzden takipçi sayımızla beğeni sayımızın yakın olmasını sağlayan bu uygulamayla hesabımızın imajını başarıyla yönetmiş, takipçilerimize güven vermiş, satış butiklerimize daha çok müşteri çekmiş oluruz.

Keşfet bölümünde yer alma

Instagram beğeni hilesiyle fotoğraflarınıza gelen beğeniler sayesinde keşfet bölümünde daha sık yer alırsınız. Size ve paylaşımlarınıza bu bölümden aşina olan kullanıcılar bir daha size rastladıklarında profilinizi incelemek isteyecekler, bu şekilde sizi takip listelerine ekleyeceklerdir.

Kısa yoldan popülarite

Kişisel hesabınız, markanız, butiğiniz.. instagram hesabınızın amacı ne olursa olsun popülariteye ihtiyacı vardır. Diğer tüm sosyal platformlarda olduğu gibi Instagram'da da popülarite takipçi ve beğeni sayısıyla gelir. Daha çok beğeni, daha çok takipçi, daha çok takipçi daha çok beğeni getirir ve bir süre sonra sürekli takipçi sayınızın ve beğenileriniz arttığı bir sistem oturtmuş olursunuz. Oturan sistemde artık takipçi sayınız da beğeniler de kendiliğinden çabucak artmaya başlayacaktır.

Hile değil dayanışma

Instagram beğeni hilesi aslında adındaki gibi hile değil bir çeşit kullanıcı dayanışmasıdır. Siz sisteme giriş yaptığınızda ve başkaları da aynı sisteme giriş yaptığında bu kullanıcıların hesapları tek bir havuzda toplanır. Daha sonra siz bir fotoğrafınıza 50 adet beğeni istediğinizde havuzdaki diğer kullanıcılar isteğinizi yerine getirir. Aynı şekilde havuzdan başka bir kullanıcı 40 adet beğeni talep ettiğinde bu kez siz ve diğer kullanıcılar  istenileni yaparsınız. Bu sistem bu yönüyle zaten kişiler arası kullanılmakta olan takibe takip yönteminin daha sistemli ve kullanıcı için kolaylaştırılmış, zenginleştirilmiş halidir.

Instagram hesabınızı en kısa ve kolay yoldan istediğiniz çizgiye taşımak istiyorsanız instagram beğeni hilesi uygulaması kullanın, sosyal medyayı en verimli şekilde kullanmanın keyfini çıkarın!

2017-09-16 14:05:32

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

IG TV Nedir Nasıl Kullanılır ?

IG TV Nedir Nasıl Kullanılır ?

IG TV İnstagram tarafından çıkarılan, içerik üreticileri için yeni nesil video platformu olarak da görebiliriz. Bu yapısal çalışmaları, güçlü bir seçenek dahilinde kullanmak istiyor iseniz,

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

Instagram hesabına nasıl takipçi alınır? Sosyal medyanın artık en çok kullanılan uygulamalarından olan Instagram, kullanıcılarına takibe dayalı görünürlük sağlanan bir sistem sunar.

İnstagram Takipçi Hilesinin Faydaları Nelerdir

İnstagram Takipçi Hilesinin Faydaları Nelerdir

Instagram Takipçi Hilesinin Faydaları Nelerdir? Ünlü isimlerden sıradan vatandaşlara kadar pek çok kesimden insanın en çok tercih ettiği sosyal medya mecralarından biri olan Instagram, kişilerin