IG TV Nedir Nasıl Kullanılır ?

IG TV Nedir Nasıl Kullanılır ?

IG TV İnstagram tarafından çıkarılan, içerik üreticileri için yeni nesil video platformu olarak da görebiliriz. Bu yapısal çalışmaları, güçlü bir seçenek dahilinde kullanmak istiyor iseniz, organize edilen her türlü seçimi de tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve daha farklı alternatifleri de kendi içinde yenileyebilirsiniz. IG TV olarak organize ettiğimiz bütün seçimler için, tek yapmanız gereken birkaç tıklama olacaktır. Bu sistemin en büyük özelliği, dikey videolar çekmek konusunda bir çalışma sağlamasıdır. Çünkü instagram tv olarak açıklanan IGtv, yapısını farklı bir video platformundan değil de, bizzat kendisi özüterek oluşturmak istemiştir. Hal böyle iken, video formatının dikey olması, çalışmaların daha verimli bir yapı ile ilerlemesini sağlamış, geleneksel seçimleri de kendi içinde ortaya çıkarmış olacağız. Daha farklı, alternatif odaklı ve yenilikçi seçimler ile ön plana çıkarılan bütün bu tercihler için, IG TV modelini kullanabilirsiniz. Başta çok zor olacak bu sisteme alışmak. Çünkü insanlar için özellikle kolay ve hızlı tercihler, kendi içinde yenilenmiş bir yapıyı da ortaya çıkaracağı için, detayları kaybetmeyin ve farklı dokunuşları da kendi içinde bulmaya ve ön plana çıkarmaya özen gösterin. Hem daha hızlı, hem de daha profesyonel bir dil ile birlikte ortaya çıkardığımız bütün hizmetleri ve tercihleri, kendi içinde kullanabilir ve ön plana çıkarabiliriz kolaylıkla. 


    Herkes için alternatifler ile ilgili olarak ön plana çıkarılacak olan bu yapılar, keyifli kullanıldığı zaman, emin olun pek çok kişi için bilgi ve eğlendirici içerikler sunuyor olacak. Ama daha çok, bizzat kendi çekim tekniği ile ilgili olarak ortaya çıkarılan bu IG TV, dikey çekim mantığına alışmayan zihnimiz için, başta çok zorlu ilerleyecek. Umarız ki hızlı bir şekilde kendi yolunu bulmuş olacaktır. 

2018-07-11 02:33:17

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Sisteme Giriş ve Sorumluluklar

Sisteme Giriş ve Sorumluluklar

Her birey kendisinden sorumludur site üzerinden yapılan hiçbir işlem web site sahibi ile alakası olmamaktadır. Bunun yanı sıra mahkemede tesbit edilip işlemi yapan kullanıcı bilgileri mahkemeye

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

Instagram hesabına nasıl takipçi alınır? Sosyal medyanın artık en çok kullanılan uygulamalarından olan Instagram, kullanıcılarına takibe dayalı görünürlük sağlanan bir sistem sunar.

İnstagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır?

İnstagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Instagram'da hesap güvenliği nasıl olmalıdır? Popüler paylaşım sitesi Instagram'da kullanıcı hesabınızın güvenliğini sağlamak için dikkat etmeniz gereken bir dizi detay bulunuyor. Özellikle